You are here

7 причин робити планку кожен день: отримуєм тіло мрії за 5 хвилин в день

70575_07 причин робити планку кожен день: отримуєм тіло мрії за 5 хвилин в день
Нещодавно ми розповідали про чудо-вправі Берпом , яке допомагає підтягнути всі м’язи тіла і приносить приголомшливі результати. Сьогодні ми поговоримо про ще одне не менш ефективному статичному вправі – планці. Яких результатів можна досягти при щоденному виконанні планки – читайте в нашому матеріалі!

Про те, що таке планка , знають всі. Ця вправа користується неймовірним попитом не тільки у любителів спорту, а й у професійних спортсменів. Нижче – причини, за якими варто робити планку кожен день.

1. Планка підтягує всі м’язи

Коли мова заходить про тренування всіх груп м’язів, планці немає рівних, адже вона є найефективнішим і найменш витратним за часом вправою. Класична планка підтягує м’язи преса, рук і попи, а коса допомагає підтягнути м’язи ніг, стегон і зробити талію вже.

2. Планка знижує ризик отримання травми при заняттях спортом

Щоб уникнути травм при регулярних фізичних навантаженнях, важливо мати досить сильний прес. Планка допомагає зміцнити м’язи преса, які захистять хребет і стегна під час інтенсивних рухів.

3. Планку можна робити будь-де

Величезна перевага прланці в тому, що її можна робити на будь-якій рівній поверхні. Для її виконання вам не потрібні ніякі пристосування або багато вільного місця. І якщо ви обмежені в часі, можете зробити планку, яка замінить повноцінне тренування.

4. Планка прискорює метаболізм

Роблячи щодня планку до або після роботи, ви не тільки стимулюєте свій метаболізм, але і в цілому покращуєте обмін речовин: його швидкість залишається на високому рівні протягом усього дня, (і навіть коли ви спите).
5-min-planka_1449832787-1024x576
5. Планка покращує поставу

Планка зміцнює м’язи преса і спини, що впливає на поставу. Завдяки планці м’язи можуть надати оптимальну підтримку хребта, від чого ви будете стояти більш прямо, а ваша постава з кожним разом буде ставати все краще і краще. Про те, як виправити поставу , ми писали раніше.

6. Планка покращує гнучкість і допомагає підтримувати здоров’я суглобів і кісток

Так, так, вам не здалося. Планка допомагає розтягнути все задні групи м’язів – плечі, лопатки і ключиці, а також м’язи стегон, рук, ніг і навіть стоп! Планка – це силова вправа, в якому використовується власна вага людини. Це дає навантаження кістки, які прикріплені до м’язів і симулює їх самовідновлюватися.

планка

7. Планка розслабляє і підвищує настрій

Поза планки допомагає розтягнути і розслабити м’язи шиї, плечей і спини, що особливо актуально для офісних співробітників, які практично весь день знаходяться в сидячому положенні (про кращих вправах для тих, хто працює сидячи , ми писали раніше)

Доведено, що силові тренування полегшую симптоми депресії, а деякі фітнес-експерти кажуть, що планка допомагає підвищити настрій, так як зміцнення м’язів преса і спини надає відчуття сили.

читати також
Бічна планка: всі тонкощі виконання чудо-вправи для схуднення

Ми розповіли вам про користь і головні переваги планки. Виконуйте цю вправу 5 хвилин кожен день, і результат не змусить себе чекати!

Share Button
Top