Аденокарцинома: причини, діагностика, лікування

Аденокарцинома – злоякісна пухлина, яка складається з залізистих клітин. Також іноді аденокарциномой називають пухлина, яка в процесі свого росту переходить на залізисті тканини. Крім того, на тканину залоз можуть поширитися метастази – і це явище теж носить назву аденокарцинома.

Існує ряд класифікацій аденокарциноми за різними ознаками. Так, аденокарцинома може бути класифікована в залежності від речовини, яке вона виробляє, або в залежності від розташування клітин безпосередньо всередині самої пухлини (аденокарціономи). У аденокарцином не існує суворої локації в якомусь певному органі людського тіла. Аденокарцинома може з’явитися в будь-якому внутрішньому органі. При цьому спостерігається множинність різновидів такої пухлини як аденокарцинома.

Як і більшість злоякісних пухлин, на початковій стадії аденокарцинома ніяк практично ніяк себе не проявляє. Подальші симптоми аденокарциноми збігаються зі звичайними симптомами захворювання на рак: слабкість, апатія, відсутність апетиту.

Лікування: після діагностики аденокарциноми необхідно негайно починати лікування. Основний метод лікування аденокарциноми – хірургічне втручання. Однак необхідно враховувати, що організму, виснаженому аденокарциномой, складно впоратися з хірургічним втручанням, адже такий метод лікування як операція забирає багато сил. Тому настійно рекомендується впровадження в програму лікування курсу фітотерапевтичних препаратів до і після видалення аденокарциноми. Застосування такого препарату як Флараксин дозволяє не тільки оптимізувати процес лікування аденокарциноми, але і зменшити площу хірургічного втручання перед операцією.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]