Дієтологи назвали популярні міфи про їжу

Фахівці з організації харчування з Нью-Йорку закликали людей не піддаватися впливу міфів про їжу, які говорять про те, що якісь продукти можуть бути особливо корисними або шкідливими. Зокрема, дієтологи спростували твердження про те, що харчуватися треба часто і маленькими порціями.

Дробове харчування допомагає позбавитися від зайвої ваги? Експерти заявили, що немає. За їх словами, при вживанні їжі виробляється інсулін, який перетворює калорії в енергію, і невитрачені з них при цьому відкладаються в жирові запаси. Тому часте харчування підходить лише тим людям, які постійно відчувають відчутні фізичні навантаження.

Також дієтологи з США не погодилися з думкою, що вино допомагає боротися з хворобою Альцгеймера. Вони заявили: щоб отримати за рахунок вина необхідну кількість цінного для мозку компонента, його доведеться поглинати літрами, так як корисних речовин в напої міститься мало.

У свою чергу, курячі яйця отримали схвалення з боку експертів. Яйця не призводять до збільшення холестерину в організмі, але дають йому багато корисних речовин, констатували вони.

Крім цього, вчені прокоментували теорію про необхідність випивати мінімум 1,5 літра води щодня.

Фахівці висловилися про те, що насправді пити потрібно стільки, скільки хочеться. «Немає певних норм, тому що потрібно враховувати комплекцію людини, його стан і, звичайно ж, клімат», – повідомили лікарі.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]