Доступна популярна пряність позбавить від болю при остеоартрозі

Лікарський препарат на основі перцю чилі може позбавити людину від болю в колінах. Його уколи мають шестимісячним лікувальним ефектом.

Синтетична версія ліки, яке традиційно видобувається з перців чилі, полегшує болі в колінах серед жертв остеоартриту на термін до 6 місяців після одного уколу. Такими є результати клінічних досліджень, проведених в США. Дане ліки, створене для ін’єкцій в область болю, в даний час розвивається фармацевтами приватної компанії з США.

Препарат являє собою синтетичну версію екстракт перцю чилі під назвою транскапсаіцін, він працює за рахунок деактивації місцевих больових волокон, які передають сигнали в мозок.

До теперішнього часу завершено другу стадії клінічних досліджень, в якій порівнювалися дві дози ліків під умовною назвою CNTX-4975 проти плацебо у 175 жертв остеоартриту, насилу реагують на традиційне лікування. Всі вони не змогли раніше допомогти собі за допомогою спеціальної больовий терапії. Остеоартрит псує здоров’я мільйонів росіян, він викликається прогресуючим руйнуванням і втратою хрящів, що пом’якшують тертя кісток між собою. Хвороба характеризується болем, набряками і зниженням рухливості пошкодженого суглоба.

Дослідження показує, що ліки домоглося статистичних значних результатів в зниженні рівня болю і підвищенні рухливості колінного суглоба, поліпшивши його фізичну функцію з 24-го тижня після першої ін’єкції. 1 мг речовини було досить, щоб пацієнти відчули зменшення рівня болю на 3,8 пункту за десятибальною шкалою.

Відзначимо, що в Америці спостерігається ціла епідемія зловживань і фізіологічної залежності від опіоїдних знеболюючих, які виписуються в тому числі і жертвам остеоартриту. Багато знаменитостей загинули, а життя сотень тисяч людей було покалічена в результаті зловживання цими лікарськими препаратами, які зменшують рівень болю, але викликають важкі порушення психологічного і фізіологічного здоров’я.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]