Доступний овоч допоможе в лікуванні діабету

Брокколі можна назвати секретною зброєю проти діабету. Екстракт цього овоча здатний допомогти пацієнтам в регулюванні рівня цукру в крові.

Для лікування діабету другого типу можна використовувати популярний овоч брокколі. Виявилося, що його компонент допомагає знижувати рівень цукру в крові. Дослідження виявило, що вживання в їжу брокколі в твердій формі або у формі соку допомагає зупинити прогресування діабету другого типу. Контроль цієї хвороби є дуже складним, але важливою справою для мільйонів російських діабетиків. Деякі зміни в способі життя, і особливо зменшення обсягу ваги є дуже важливими для зупинки прогресування діабету. Але в короткостроковій перспективі для багатьох діабетиків єдиним засобом є ліки.

Популярний лікарський препарат для зниження рівня цукру в крові метформін не може прийматися приблизно 15% жертв діабету через його впливу на нирки. Вчені з Університету Лунда у Швеції з’ясували, що на зміну метформіну може прийти компонент брокколі сульфорафан. Він володіє невеликою кількістю побічних ефектів, його можна вживати в якості коктейлю або напою, у нього також є потенціал стати досить важливим доповненням всіх традиційних засобів лікування діабету другого типу. Нарешті, сульфорафан можна рекомендувати як неодмінного елемента раціону для людей з преддиабетом.

При цьому стані рівень цукру в крові є підвищеним, але ще недостатньо високим для установки діагнозу діабет. Існує безліч думок з приводу користі тих чи інших продуктів харчування, але вчені довели, що сульфорафан впливає на прогресування досить важкої хвороби, дозволяючи домогтися вражаючого ефекту. Даний компонент приносить істотну користь жертвам ожиріння, які з великими труднощами регулюють свій діабет.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]