You are here

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 жовтня для всіх знаків Зодіаку

zodiakГороскоп на третю неділю жовтня 2016 року для всіх знаків Зодіаку.

Гороскоп Овен. Ви неймовірно енергійні, не завжди послідовні, але завжди швидко знаходите правильне продовження для будь-якої ситуації. Незважаючи на пекуче бажання швидше досягти поставленої мети, періодично все ж змушуйте себе повертатися трохи назад і приводити в порядок те, що залишилося незавершеним. Інакше в результаті купу недобудови сплутає Вас по руках і ногах.

Гороскоп Телець.
Об’єктом Вашого пильної уваги і докладання зусиль буде те, що Ви привезли з останнього відрядження. Як то кажуть, всього цього треба дати лад, і бажано швидше, тим більше що протилежна сторона теж в цьому зацікавлена. На горизонті починає маячити солідний куш, але він виявиться у Вас в руках не раніше, ніж Ви виконаєте взяті на себе зобов’язання.

Гороскоп Близнюки.
Ви красномовні і чарівні, вмієте не тільки справити перше враження, але і не зіпсувати його при подальших контактах. Хоча, відверто кажучи, Ви часом видаєте себе не за того, ким є насправді. Але зараз це хвилює Вас найменше, бо своїм головним завданням Ви вважаєте схилити співрозмовника на свій бік в ім’я досягнення лише Вам одному до кінця відомої мети.

Гороскоп Рак. Ніщо не буде даватися легко. Навколишній світ не тільки не побажає прогинатися, але все буде домагатися при слушній нагоді прогнути Вас. Хоча, якщо придивитися, всі ці баталії, фортеці, тактичні маневри, штурми тощо. Надто вже нагадують більш якийсь спектакль, ніж реальні бої. Єдине, до чого дійсно варто прислухатися, це до ради зірок по можливості на тиждень відкласти серйозні або тривалі поїздки.

Гороскоп Лев. Ви честолюбні і горді, і тому будете намагатися керувати колегами, навіть не займаючи адміністративну посаду. І, до речі, у Вас це вийде чудово. Домашні та друзі також погодяться з Вашим лідерством, і навіть шеф часом буде відчувати себе не зовсім затишно, і буде виходити з положення, просто віддаючи якийсь наказ.

Гороскоп Діва. Нехай оточуючі демонструють Броунівський рух, по дорозі з точки «А» в точку «Б» нескінченне число разів змінюючи напрямок руху. Ви ж зробите все один маленький крок – але по прямій, заощадивши сили, нерви, час і, можливо, гроші. Цей хід може бути записаний в аннали, якщо хто-небудь до цього додумається. Вам же самому, щоб не уславитися нескромним, цього робити не варто.

Гороскоп Терези. Вас небезпідставно вважають авторитетом у своїй галузі. Кожен раз, при вирішенні складного питання Ви наочно демонструєте неабиякі пізнання, кмітливість, блискучу ерудицію, і повну компетентність. Скажіть, ну, як тут не занестися? І Ви будете заноситися … Вам це будуть дуже довго прощати, але потім без попередження несподівано перестануть … Рада зірок: іноді поглядайте на себе з боку.

Гороскоп Скорпіон. Що легко прийде, так само легко і піде, хоча Ви збиралися спростувати відому приказку. А які плани будували! А чого вже наобіцяли! Обіцяне доведеться виконувати, а те, яким чином і виходячи з яких можливостей це можна буде зробити, Ви визначитеся трохи згодом. Дуже може статися, що на наступному тижні Ви повернете все з лишком, але для цього доведеться здорово постаратися.

Гороскоп Стрілець. У свята і будні, вранці і ввечері – в будь-який час Ви точні та скрупульозні у всьому. Навіть відпочиваєте і веселіться по годинах. І це приносить Вам особливе задоволення, адже задоволення від виконання самому собі поставленого завдання дає вельми витончений кайф. Хто пробував, той знає. Однак, зайва пунктуальність може стати і причиною стресів – адже не кожен так само обов’язковий, як Ви!

Гороскоп Козеріг. Ви кмітливі, заповзятливі, схоплює все на льоту і тут же починаєте діяти. Маленький рада: спробуйте все ж робити маленькі паузи між отриманням інформації, прийняттям рішення і початком дії. Це дозволить заощадити сили і засоби і підвищить Ваш к.к.д. При підтвердженні обставинами особистого гороскопу – інтерес до окультних наук, йоги, медитації.

Гороскоп Водолій. Ваші пристрасті – це пристрасті розуму. Вас цікавлять філософія, психологія, духовні знання, точні абстрактні науки – математика, фізика макро- і мікросвіту, а також мистецтво, музика і література. Але все – більше від розуму, ніж від серця. Тому й немає Вам спокою, бо розум завжди збентежений, і тільки лише душа завжди блаженна.

Гороскоп Риби.
Будучи невиправним романтиком, Ви знову відчуєте незадоволення оточуючими Вас людьми і обставинами і готовність поплисти від одного роману до іншого. А може, ви вже відчалили і пливете по волі вітру і хвиль, не напружуючись і споглядаючи. Що став же на якір теж пливе – але в мріях, і тихо заздрить тому, хто ще не став розсудливим.

Share Button
Top