Київрада нарешті підтримала розірвання договору із забудовником Поштової, боротьба триває

Київрада нарешті підтримала розірвання договору із забудовником Поштової, боротьба триває

Сьогодні на пленарному засіданні депутати Київської міської ради ухвалили в першому читанні проект рішення щодо припинення  інвестиційного договору з забудовником Поштової площі, який планував там збудувати торгівельно-розважальний центр. 

Рішення проголосоване за основу, й має відбутися фінальне голосування в наступний четвер, повідомила представниця Київської команди Катерина Дідковська.

– Здоровий глузд та бажання зберегти історичний фундамент України переміг з перевагою в ОДИН голос! – додає вона.

Нагадаємо, інвестиційний договір був останнім бар’єром на шляху до створення музею на Поштовій площі, де під час забудови випадково знайшли рештки унікального поселення часів Київської Русі.

– Музею на Поштовій бути! Потреба в саме такому розвитку подій на Поштовій – це вимога і часу, і міста, і країни в цілому!,Сергій Гусовський.

Перед голосуванням в будівлю Київради прийшло багато активістів з вимогами прийняття рішень щодо розірвання договорів із забудовниками Осокорків та Поштової площі. Мер Віталій Кличко вийшов до мітингарів.

У липні Консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури КМДА схвалила надання знайденим розкопкам на Поштовій площі статусу "національного".

Титульне фото з Facebook-сторінки Музею на поштовій площі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *