Кращі трави і прянощі для очищення крові

Неправильний спосіб життя, неповноцінне харчування, згубний вплив навколишнього середовища призводять до накопичення в крові мікробів, токсинів, важких металів, вільних шкідливих радикалів. Все це перешкоджає повноцінному функціонуванню організму, викликає різні захворювання і в цілому підриває наше здоров’я. Тим часом існують трави і прянощами, які допоможуть очистити кров, пише автор відомої системи оздоровлення Кацудзо Ніші в книзі «Формула здоров’я для судин і капілярів: нова система зцілення».

Медуниця рідко входить в наше меню, а даремно! Салати з листя цієї рослини дуже корисні для відновлення кількісного і якісного складу крові. Можна гасити листя медунки, вони зберігають при цьому свої корисні властивості.

Грицики – обов’язковий інгредієнт каші для весняного очищення організму. Дуже корисна і в інший час. Листя використовують для салатів, кладуть в борщ в невеликій кількості. Грицики дуже цілюща рослина – вона зупиняє маткові, ниркові і легеневі кровотечі, покращує склад крові, знижує артеріальний тиск. Використовується для профілактики раку жіночих статевих органів. Для очищення крові можна пити настій грициків по половині склянки через день протягом тижня.

Скорцонеру, на жаль, маловідомий, а це унікальна рослина з багатосторонніми властивостями. Корисний для збереження здоров’я організму і кровоносної системи в тому числі. За смаком нагадує спаржу. Для вживання в їжу з нього знімають чорну шкірку і відварюють протягом декількох хвилин.

Огіркова трава (бораго) надає салатам запах свіжого огірка і свіжий смак. Бораго оновлює і очищає кров, особливо ефективний відвар квіток і молодих листя огіркової трави. Крім того, ця рослина підсилює життєву силу організму.
Червона конюшина корисний для здоров’я, діє як м’яке кровоочисний засіб. Незначна його кількість додають в супи і при гасінні овочів і м’яса.

Кориця має м’яку кровоочистительное вплив і зміцнює кровоносну систему. Її використовували ще за три тисячі років до нашої ери!

Червоний перець стимулює кровотворення і очищає кров. Застосовується в малих дозах.

Куркума чудово очищає кров, стимулює утворення нових кров’яних тілець.

Шафран (в кулінарії використовують сушені рильця) – це досить дорога пряність: зі ста тисяч квіток виходить всього один кілограм шафрану! Але він чудово оновлює кров, відновлює систему кровообігу, покращує обмін речовин, сприятливо впливає на жіночу статеву сферу. Це одна з найулюбленіших і шанованих на Сході прянощів, в першу чергу, звичайно, для приготування рису. Використовують шафран і при приготуванні прозорих супів, додають в тісто для випічки, а також в овочеві страви. У ньому гармонійно поєднуються цілющі і смакові властивості.

Гвоздика
– висушені бутони квіток гвоздичного дерева. У давнину гвоздика цінувалася дорожче золота через своїх цілющих властивостей, вона дуже ефективна для очищення лімфатичної системи. Її використовують для приготування лікерів, компотів, додають у фруктові соки, додають в супи, другі страви, маринади. Але застосування гвоздики не рекомендується при запаленнях і гіпертонії.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]