Лікування раннього сім’явиверження

statevy akt
Лікування раннього сім’явиверження може бути як консервативним, так і хірургічним. Оптимальну методику лікування підбирає лікар.

Про тривалість статевого акту

Статевий акт можна вважати нормальним, якщо він приносить задоволення обом партнерам. При цьому тривалість сексуального контакту може самою різною, залежно від фізіологічних і психологічних особливостей його учасників. Відразу відзначимо, що ніяких спеціальних норм про тривалість статевого акту не існує. Контакт може тривати всього 1 хвилину, але він буде задовольняти обох партнерів, а може тривати і 20 хвилин, при цьому доставляючи дискомфорт.

Тим не менш, така проблема, як раннє сім’явиверження є досить поширеним сексуальним порушенням. У той же час, це розлад, швидше, обумовлено соціокультурними явищами, які вкоренилися в нашому суспільстві. Примітно, але всі тварини (в тому числі і людина) налаштовані на швидкий статевий акт. Так склалося еволюційно, оскільки в умовах дикої природи тварина повинна берегти енергію, не витрачаючи її з метою розмноження. Для людини секс – це в першу чергу задоволення, яке бажано розтягнути хоча б на кілька хвилин.

В цілому, неможливість чоловіка підтримувати статевий контакт довше 1 хвилини можна вважати розлад, який вимагає ретельної діагностики та відповідного лікування.

Перед тим, як приступати до лікування

В першу чергу лікаря належить виявити справжні причини раннього сім’явиверження. Вони можуть бути самими різними – від психічних розладів і до важких органічних уражень. Природно, усунення даного явища в першу чергу досягається шляхом лікування причинного захворювання.

Часто проблема раннього сім’явиверження дозволяється сама собою, і не вимагає ніякого медичного втручання. Відмова від шкідливих звичок, фізичні навантаження і нормалізація психологічного фону в ряді випадків дозволяють повністю позбутися від цієї проблеми.

Психотерапія

Психотерапія допомагає зняти відчуття неспокою, а також покращує психологічне ставлення до статевого акту. Нерідко причина передчасної еякуляції криється саме в психологічній площині.

Секс-терапія

Суть секс-терапії полягає в тому, що чоловік вчиться контролювати свої відчуття, тим самим віддаляючи (контролюючи) час настання оргазму. Перед проведенням секс-терапії чоловік і його партнерка відвідують сексолога, який дає парі свої рекомендації відносно різних технік з контролю над відчуттями та інших особливостей статевого акту.

Консервативне лікування

Лікування гіперчутливості головки статевого члена проводиться за допомогою презерватива або спеціальних анестезуючих мазей і спреїв, здатних продовжити тривалість статевого акту. Зменшити чутливість головки статевого члена можна, якщо постійно тримати її у відкритому стані. Домогтися цього можна за допомогою силіконового кільця-ретрактора, яке вдягається на головку члена, відтягуючи крайню плоть.

Медикаментозна терапія

Іноді для усунення проблеми раннього сім’явиверження застосовують антидепресанти і селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну. Відзначимо, що застосування даних препаратів в даному випадку не має нічого спільного з лікуванням депресії. У ході клінічних випробувань даних медикаментів було виявлено, що вони здатні вирішувати проблему раннього сім’явиверження.

Хірургічне лікування

Хірургічне лікування раннього сім’явиверження зводиться до обрізання крайньої плоті з наступною пластикою вуздечки і мікрохірургічної денервацией головки статевого члена. Після такої операції протягом 2-3 місяців у пацієнта відзначається майже повна анестезія голівки статевого члена, що значно збільшується тривалість статевого акту. Проте через 3-4 місяці чутливість частково відновлюється, але до цього часу у чоловіка вже виробляється більш тривалий еякуляторний рефлекс.

Share Button
 • dennis81

  Я почти всю жизнь кончал просто махом, парочка минут и финиш, надеялся, что с возрастом нормализуется, но нет.

  Посещал больницу, мне назначили лекарства, которые не помогали, после этого начал пробовать всякие народные средства, всякие таблетки, перечитал кучу литературы, ничего не помогло. Появились комплексы, каждый раз было реально стыдно перед девушками, которые быстро прекращали со мной встречаться, конечно, кому нужен парень неспособный удовлетворить

  На одном форуме парень, который решил такую же проблему сказал мне про вот это средство – http://vk.cc/55iAK2

  Смотрю чтото новое, думаю надо попробовать, хуже не станет. Купил и решил испробовать на себе без девушки, чтоб опять не опозориться. Ничего смешного, не угорайте, принял это средство, подождал несколько минут, врубилфильм для взрослых, ну дальше вы понимаете..

  Я реально обалдел, вместо обычных 4-5-6 минут меня хватило почти на 40! И такое сразу же после приема, а не как обычно курсового применения. Прошло около месяца 1.5 я уже прекратил принимать это средство, все стало норм и без него, можно сказать вылечился, меньше 35-45 минут теперь не бывает

  Обязательно гляньте, всем удачи, мужики!

 • Павел Ронин

  так то так

 • Федор Жигон

  Я почти всю жизнь мучался из-за того, что быстро кончал. Впервые обратился к врачам в 27 лет, они мне выписали дорогие лекарства, которые мне не помогли.

  Потом опробовал на себе кучу всего, от народной медицины до виагры, перечиталл кучу литературы, как кончал 3-5 минут, так и кончал. Появились комплексы, ну кому такой парень понравится?

  А потом на форуме мне посоветовали вот это средство – manmedsa.tk

  Смотрю, что то новое, думаю надо попробовать, терять то все равно нечего, короче взял. Решил испытать по началу сам на себе, (не угорайте, подрочить), принял это средство, включил взрослый ролик ну и дальше сами понимаете…)

  С результата я обалдел, вместо обычных пары минут я подрочил примерно 30, и это сразу с первого раза, а не как обычно надо курс пройти. А через месяц я уже стпл обходиться уже без этого средства и до сих пор все норма!

  Всем удачи мужики, обязательно гляньте

[an error occurred while processing the directive]