Народні засоби від заколисування

синдром заколисування

синдром заколисування
синдром заколисування

В наш час, коли подорожі як ніколи доступні, а засобів пересування так багато, великою проблемою для багатьох став кинетоз.
Цю хворобу ще називають синдромом заколисування. Їй піддаються майже всі діти. Найчастіше, це просто проходить з віком, але іноді це стає проблемою на все життя. Так, це не небезпечно і не смертельно, але, погодьтеся, малоприємно. У деяких людей цей синдром настільки гострий, що вони просто відмовляються від поїздок. Іноді, він проявляється лише при перельотах або морських подорожах, а деяких заколисує тільки в машинах або поїздах. Народних засобів і “бабусиних” рад на цей рахунок дуже багато.

Деякі пропонують вдихати пари імбирного або лимонного масла, крапнувши його на носовичок. Але не варто зловживати цим засобом, так як випаровування ефірних масел у великих кількостях можуть викликати підвищення тиску і головний біль. А деякі говорять, що кращий засіб – солоні огірки. Так само радять розсмоктувати м’ятні льодяники і пити м’ятні напої в дорозі. Це хороший рада, якщо ви не гіпотонік, так як м’ята знижує тиск. Рекомендують масаж зап’ястя або натискати на точку над верхньою губою. У цих точках дійсно багато нервових вузлом, але це скоріше відволікаючий маневр, а не попередження симптомів. Дуже часто, такі поради навіть допомагають. В дорожніх поїздках багатьом допомагає просто відволіктися і дивитися на лінію горизонту або прийняти горизонтальне положення. Іншим лежачи ще важче переносити поїздку. Але частіше, заколисування в транспорті, особливо, морську і повітряну хвороби народними методами не подолати. Для таких випадків існують таблетки від захитування Драміна. Працюють вони за принципом блокування Н1-рецепторів, зменшуючи збудливість блювотного центру ЦНС.

Діюча речовина драміна від захитування – дименгидринат – похідне етаноламіну. Воно майже не має побічних ефектів і перевірено часом. Відкрили його в 1949 році, але, по сей день так і не знайшли кошти краще і ефективніше. У відмінності від народних засобів, воно спрацьовує точно і швидко. Діяти починає через 15-30 хвилин після прийняття і працює від 4 до 6 годин. Так само є седативним засобом, що дуже полегшує будь-яку поїздку. Драміна абсолютно безпечний для дітей, починаючи з двох років і легко переноситься людьми похилого віку. Препарат доступний за ціною і відпускається без рецепта, головне уважно прочитайте інструкцію і показання на упаковці. Звичайно, старі добрі поради, такі як, не переїдати перед поїздкою і дихати свіжим повітрям – корисні і вірні, але ж не завжди є така можливість. А нудота будь-якому зіпсує будь-яку подорож. Так, багато народні засоби так само перевірені часом і деяким допомагають.

Кисла їжа дійсно пригнічує нудоту, а відмова від шкідливих звичок і важкої жирної їжі полегшить симптоми. Але якщо проблема в судинах або вродженої чутливості вестибулярного апарату, то таблетки від захитування будуть кращим виходом. Якщо ця недуга зіпсував вам не один відпустку і ви відмовляєте собі в захоплюючих турах, остерігаючись тривалого шляху – не впадайте у відчай. Просто не забудьте взяти з собою пару упаковок драміна від заколисування і насолоджуйтеся туристичним життям повною мірою. Вдалої поїздки!

Share Button
Top