You are here

Один за всіх: старих мучили до смерті – дивитися онлайн випуск від 27.12.2015

87616_smallДивіться 27 грудня в шоу Один за всіх. У Запоріжжі свою однокімнатну квартиру площею 18 м² Лариса Самородова перетворила на підпільний хоспіс для лежачих строків. У сьогоденні домашньому концтаборі жінка годувала бабусь і дідусів через день, місяцями не міняла їм смердючі ліжку і піднімала на підопічних руку з найменшого приводу. А коли Лариса йшла в запій, старикам доводилося стукати в стіни квартири, щоб привернути увагу сусідів.

Жителі звичайної дев’ятиповерхівки в спальному районі Запоріжжя 11 років поспіль скаржилися на знущання над старими, поки міліція нарешті не закрила підпільний хоспіс. За цей час через нелегальний будинок престарілих пройшли 47 строків, 26 з яких померли прямо у цій страшній квартирі.

На момент рейду в тісній і смердючій кімнатці лежали відразу чотири бабусі. Змучені і худі – вони щулилися в мокрих ліжках і не могли вимовити ні слова від кошмарного виснаження. Медики їх терміново госпіталізували, але з чотирьох вдалося врятувати тільки одну – Раїсу Іванівну Дідик. Дивно, але ні її внучка Марина Федорова, ні родичі інших строків так і не написали заяву в міліцію на Ларису. Вони платили господарці хоспісу по 2000 гривень кожен місяць і досі запевняють, що людям похилого віку там жилося дуже добре.

Журналістам проекту Один за всіх вдалося знайти Ларису Самородовим, яка після закриття хоспісу «залягла на дно» і ховалася від міліції і навіть своїх рідних. Цієї неділі Лариса нарешті пояснить, як їй прийшла ідея відкрити нелегальний хоспіс і хто покривав її діяльність в Запоріжжі всі ці роки. А експерти спробують зрозуміти: чому родичі строків закривали очі на знущання в приватному хоспісі? Чи правда, що його господиня прискорювала смерть своїх підопічних? І хто тепер повинен відповісти за страждання літніх людей?

Дивіться онлайн Один за всіх: старих мучили до смерті – 27.12.2015

Share Button
Top