Одруження наосліп: дивитися онлайн 4 випуск від 02.12.2015

86100_smallВже сьогодні о 22.00 глядачі телеканалу 1 + 1 і сайті побачать історію новий випуск шоу Одруження наосліп і дізнаються історію Василя і Вероніки.

38-річний підприємець Василь, яка усвідомила помилки першого не склалося шлюбу, в програмі зустріне дівчину Вероніку, що володіє якостями, про які він давно мріяв. Однак, після весілля Вероніка неодноразово здивує чоловіка своїми вчинками.

“Це історія людей, які, на перший погляд, дивляться в один бік і хочуть ідентичних речей. Але часом травми і образи минулого заважають їм це зробити. Головна героїня Вероніка, яка шукала сильного і самовідданого чоловіка, насправді виявилася не готова його таким прийняти. Дівчині було складно йому довіритися і, що найважливіше, повірити, пустити його в своє життя і дозволити про себе піклуватися.

Василь же, який геть порвав з минулим і багато чого переосмислив, зробить все можливе, щоб Вероніка змогла йому довіряти і сказала “так” після тижня спільного проживання в будинку. Незважаючи на те, що дівчина поводилася дуже капризно, він зумів розгледіти в ній багато хорошого. Це дійсно рідкісна якість, яке здатне дати шанс навіть самим непростим відносинам “, – прокоментувала Леся Матвєєва, психоаналітик і ведуча програми Одруження наосліп.

Чи зможе Василь утримати Вероніку і знайти ключик до недовірливою дівчині, глядачі побачать вже сьогодні в новому випуску шоу Одруження наосліп. Дивіться його прямо зараз на нашому сайті на цій же сторінці!

Дивитися онлайн Одруження наосліп – випуск 4 від 02.12.2015:

Share Button
  • Катерина

    Но ця Вероніка повна дибілоїдка, я б її вирубила через 10 хв знайомства

  • Катерина

    Тупорила овца

[an error occurred while processing the directive]