You are here

Ольгу Фреймут побив директор м’ясокомбінату (фото)

73_main1111Провідну каналу 1 + 1 Ольгу Фреймут вдарив директор м’ясокомбінату. Це сталося в четвер, 20 жовтня, під час зйомок проекту Новий інспектор Фреймут. Міста в Хмельницькому.

Телеведуча Ольга Фреймут відгукнулася на прохання глядачів перевірити місцевий м’ясокомбінат «Проскурів М’ясо», на який жителі міста неодноразово скаржилися через кров, яка витікає в городи, запах і велика кількість щурів.

Таємні агенти, які працювали на м’ясокомбінаті, підтвердили скарги жителів Хмельницького. Слід зазначити, що продукція компанії поставляється дитячим садкам і школам, її продають в численних магазинах. Ольга Фреймут з командою проекту приїхала в м’ясокомбінат, щоб перевірити і побачити все на власні очі.
frejmut1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ця інспекція – найжорстокіша і найкривавіша за всі сезони. Я поїхала в “Проскурів М’ясо”, так як звали люди: не можуть закрити, а влада неодноразово просили. Агенти, які влаштувалися на роботу, підтвердили скарги жителів Хмельницького. А коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент застигли від побаченого. Свиней не просто вбивають, а катують. Нелюдські умови праці. І раптом на нас налетів кремезний чоловік, почав видирати камери, кричати на мене. Потім перейшов на підозріло поступливий інтонацію і запропонував мені все показати. Я повірила. Чоловік відкрив якусь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом в спину виштовхнув мене на вулицю. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалося місиво … наші хлопці не мають права бити у відповідь – собою вони прикривали нас і захищали камери; їх збивали, розірвали одяг » , – ділиться Ольга Фреймут .

 

Від сильного удару у телеведучої залишився великий синець на спині. Мати двох дітей Ольга Фреймут зазначає, що грубі дії і жорстоке поводження директора «Проскурів М’ясо» тільки підтверджує правдивість скарг місцевих жителів:
frejmut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ніхто не звертав уваги на те, що ми журналісти; там навіть на те, що я жінка, закрили очі … Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їхнє беззаконня. Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний ».

Команда проекту Новий інспектор Фреймут. Міста звертатиметься в правоохоронні органи з вимогою про проведення всебічного розслідування.

Share Button
Top