Позбутися зайвого жиру

зайвий жир

зайвий жир


Звук, електрострум, вода, вібрація, ультразвук, уколи … За допомогою всього цього арсеналу сьогодні можна позбутися зайвого жиру. Що вибрати?
Найефективніший метод – звичайно, операція. Але є й інші способи. У кожного свої особливості, які важливо знати.

ОПЕРАЦІЯ «Ліпосакція»

Операційний стіл, хірург, стаціонар … А ще – серйозне попереднє обстеження. Доведеться отримати «добро» у флеболога, ендокринолога та анестезіолога. За місяць до години Х краще відмовитися від сигарет і алкоголю. А ось наркоз, всупереч поширеній думці, не буде потрібно – операцію ліпосакції виконують і під місцевою анестезією.

«Змити» жир водою. Метод Body Jet розроблений в Німеччині 8 років тому і вже 2 роки як з’явився і в Росії. Жирові клітини розщеплюють під напором струменя дистильованої води і тут же відкачують. Їх, до речі, можна зібрати в стерильний резервуар і використовувати для липофилинга: збільшити обсяг скул або сідниць.
Жир з прооперованої зони видаляється назавжди, але потрібно пам’ятати: йдеться про глибинні жирових відкладеннях. Целюліт, тобто витіснення до поверхні шкіри скупчення жирових клітин, цим методом НЕ скорректіруешь.
Ще один мінус Body Jet – малодоступность: в Москві всього 2 клініки проводять цю операцію. Всього на сьогоднішній день виконано більш 1500 таких ліпосакцій і не зареєстровано жодного випадку ускладнень.

Розбити вібрацією. Ще один відносно новий вид ліпосакції – 3D. Канюля вібрує в трьох напрямках, полегшуючи роботу хірурга. Жирова тканина руйнується, жир перетворюється на емульсію і віддаляється.
 
 
КОМЕНТАР ЕКСПЕРТА
Леонід ПАВЛЮЧЕНКО, професор, президент Асоціації клінік пластичної хірургії та косметології, виконав більше 4000 ліпосакцій:
– При пунктуальному виконанні всі сучасні методи ліпосакції не мають серйозних ускладнень. Небезпека виникнення жирової емболії (закупорки судин частинками жиру) можна істотно знизити, якщо обстежитися і виключити важкі форми ожиріння, діабет, атеросклероз і деякі інші захворювання. Під час операції слід пам’ятати, що видалення більше 2 л жирової маси вкрай небажано. Ну і, нарешті, в післяопераційному періоді треба носити компресійний білизна і якнайшвидше повертатися до активного способу життя. У моїй практиці не було жодного випадку жирової емболії, оскільки в нашій клініці ми дуже строго дотримуємося техніку безпеки.
 
Вдарити струмом. Ще рік тому зіркою світової пластичної хірургії вважалася ультразвукова ліпосакція. Але у неї був недолік: перегрів тканин. Сьогодні на зміну їй прийшла ліпосакція високочастотна. У місця скупчення жирових відкладень тонкою голкою вводять фізіологічний розчин. По ній же надходить струм високої частоти. Жир розріджується і легко покидає місця проживання.

СХУДНУТИ У КОСМЕТОЛОГА

Для тих, кого думка про хірургічні маніпуляції приводить в паніку, існують безопераційні методики. Ними володіють лікарі-косметологи.

Мезодіссолюція. Методика вперше була представлена ​​в березні 2007 року в Монте-Карло і практично відразу з’явилася в Росії. Детально про мезодіссолюціі читайте тут. Під шкіру за допомогою ін’єкцій вводять коктейль з жиросжигающих препаратів та води, жирові клітини руйнуються, продукти розпаду потрапляють в лімфотечію і виводяться з організму. В середньому курс становить 5-7 сеансів.
Переконайтеся заздалегідь, що печінка функціонує нормально. Адже саме їй належить «утилізувати» розщеплений жир, а це неабияка навантаження.

UltraShape. Технологію розробили в Ізраїлі в 2000 році. У Росії апарати UltraShape з’явилися близько 2 років тому.
Мембрани жирових клітин руйнуються під дією спрямованих ультразвукових хвиль. Немає ні болю, ні інших неприємних відчуттів. За один сеанс можна позбутися 500 мл жиру, рекомендований курс – 2-3 процедури з інтервалом в 1-2 тижні.
Попередньо вам проведуть 1-2 сеансу пресотерапії, щоб продукти розпаду жирових клітин швидше вивелися з організму.
Серед протипоказань – порушення жирового обміну, захворювання печінки та імунної системи, цукровий діабет. Якщо ваш індекс маси тіла більше 30 *, проводити UltraShape немає сенсу: ефект буде малопомітним. Краще спочатку скинути вагу.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]