Правила вибору риби та морепродуктів

Отруєння рибою і морепродуктами дуже небезпечно. Тому варто навчитися вибирати якісну свіжу і заморожену рибу і інших смачних морських мешканців.

Як вибрати свіжу рибу

Спочатку загляньте рибі в очі. Якщо вони каламутні, впали всередину або відшарувалися, почалася псування продукту. У свіжозловленої риби очі блищать.

Потім подивіться на зябра. Вони повинні бути рожевими і щільно прилягати до тушки. Якщо зябра сірі, коричневі або зелені, риба з душком.

Колір повинен відповідати природному забарвленню риби. Якщо на тушках є плями або «іржавий» наліт, риба не першої свіжості.

Поторкайте рибу. Тушка повинна бути пружною, з щільно прилеглими один до одного лусочками. В’яле м’ясо і відшаровується луска – ознака псування.

Натисніть на спинку риби. Якщо залишилася вм’ятина, від покупки краще відмовитися. Таким же чином можна перевірити свіжість охолодженого філе.

Понюхайте рибу. Запах повинен бути несильним і природним. Якщо від риби пахне болотом або віддає аміаком, вона зіпсована. Ні в якому разі не купуйте такий продукт.

Як вибрати заморожену рибу

Рибу, особливо морську, заморожують або на риболовецьких судах, або на переробних заводах на березі. Якщо точки збуту улову знаходяться далеко, рибу покривають крижаної глазур’ю.

Глазур повинна бути рівною, однорідною, товщиною близько 2 міліметрів. Якщо крижана кірка на тушці потріскалася або під нею видніється кров, рибу неправильно зберігали і явно переморажівалі.

Про це ж свідчить неприродна «поза» риби. Не купуйте рибу, якщо тушка вигнута, у неї згинів хвіст або поламані плавники.

Понюхайте рибу. Якщо рибу зловили і тут же заморозили, запах у неї практично відсутня. Якщо ж заморожені тушки випромінюють сильне рибне амбре, вони зіпсувалися ще до заморозки.

І остання перевірка: візьміть рибину в руки. За вагою заморожена риба повинна бути приблизно такою ж, як свіжа. Якщо тушка надто легка, її багато разів переморажівалі.

Як вибирати морепродукти

Морепродукти діляться на молюсків (кальмари, устриці, мідії, восьминоги та інші) і ракоподібних (креветки, раки, краби, омари і так далі).

Незалежно від різновиду практично всі морепродукти потрапляють до нас на прилавки в замороженому або консервованому вигляді.

Ціна – перший орієнтир при виборі якісних морепродуктів. Другий – запах. Навіть легкий аромат нашатирю повинен насторожити вас. Морепродукти повинні пахнути морем або не мати запаху зовсім.

Уважно огляньте упаковку заморожених морепродуктів. Вона повинна бути цілісною. Іній всередині – ознака розморожування і повторного заморожування.

Якщо мешканці морів покриті глазур’ю, то її має бути не більше 7-10% від загального обсягу продукту.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]