Самомасаж вушної раковини при порушеннях мозкового кровообігу

терапевтичні зони
У статті розглядаються способи масажу вушної раковини при різних порушеннях мозкового кровообігу.
Ще в 50 -і роки минулого століття відомий французький лікар Поль Ножье під час дослідження топографії вуха прийшов до приголомшуючих висновків. Він довів , що механічний вплив ( масаж або голка) на певні ділянки вуха – еквівалентний впливу на внутрішні органи людини за допомогою інтенсивного масажу або голковколювання меридіональних точок .

На вушній раковині знаходиться близько 170 ділянок , що є проекціями наших внутрішніх органів.

Вухо

Якщо систематизувати всі вушні точки по органам і системам , то вийде , що вушна раковина нагадує людського ембріона в цілому. Плід буде розташовується вниз головою і спиною назовні.

Масаж можна робити , відразу ж при пробудженні , не встаючи з ліжка. Всі вправи виконуються попарно і послідовно.

1 . Масаж вуха забере у вас всього декілька хвилину . Перед масажем потрібно розтерти долоні до відчуття жару в них. Починаємо з мочки вуха і « йдемо » по колу. Коли ми ніжно , з почуттям погладжуємо мочку вуха , потрібно як би прогріти її наскрізь. Потім , кінчиками пальців пропрасовуємо шкіру по завитку ( сама зовнішня , зовнішня складка шкіри) до вершини вушної раковини. Подушечка великого пальця , як праску пропрасовує складочку знизу вгору. А на вершині вуха , потрібно придавити шкіру і хрящ нігтем до болю , на 2 – 3 секунди . Повторити цю вправу три рази.

2 . Спустила прямовисно нижче між двома ніжками протівозавітка і вихровим рухом подушечки пальця , промассіровать цю зону до розігріву. Ця зона тазових органів і нирок.

3 . Натиснути вказівним пальцем на зону відразу ж за козелком і відкрити і закрити рот. Потрібно відчути , як рухається під пальцем нижньощелепний суглоб. Натискати на цю зону і відкривати і закривати рот 10 разів. Ця вправа добре прогріває зовнішній слуховий прохід і сприяє притоку крові до середнього вуха . Сприяє відновленню слуху , усуває шуми і наслідки отиту.

4 . Чаша вуха знаходиться безпосередньо біля слухового проходу , там знаходяться органи грудної клітини. Їх проекція . Це серце , легені , бронхи стравохід , і найголовніше серцевий енергетичний центр людини. Після масажу і розігрівання чаші , потрібно взяти золоте кільце і ободом потерти , повращать його в чаші , як коліщатко .

5 . Нижче чаші , є маленький горбок – протівокозілок .

Там зосереджені всі важливі , підкіркові центри головного мозку. Його ми м’яко надавлюємо в пульсуючому з серцем ритмі – 30 секунд.

6 . Звертаємо вухо конвертиком . Спочатку беремо верхівку вуха і притискаємо прямо до слухового отвору. Що залишився стирчить назовні куточок також притискаємо до вушного проходу. Утримуємо конвертик 10 секунд. При цьому лінії згину розумною раковини автоматично проходять по важливим аурікулярную точкам – активуючи їх.

Терапевтичні зони уха на малюнку.

Самомасаж вушних точок , ефективне , і головне безпечне , лікувальний вплив . Відомі випадки , коли недосвідчений лікар , потрапивши в ТУ точку голкою , викликав різке падіння артеріального тиску у пацієнта , а у себе шок.

Самомасаж потрібно проводити рано вранці , лежачи в ліжку і добре відчути як цілющий , світле тепло з вушної раковини розливається по всьому тілу , наповнюючи його здоров’ям.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]