Лекарська ПРАВДА – електронний медичний журнал для докторів , а також для всіх , хто збирається довго жити і не хворіти.

Засновник – News Ukraine Corporation
Редакційна колегія :
К.м.н. Шутий А.Н.
К.м.н. Алімов О.В.
К.м.н. Андріяш П.Р.

Головний редактор д.м.н. Пінчук Руслан Володимирович

Наша адреса 17400 Чернігівська область   місто Бобровиця вул Шевченка 15 тел  +380463221841

Інформація та матеріали , розміщені на Інтернет-сайті https://lekpravda.com/ , охороняються міжнародними угодами , законодавством РФ про авторське право і суміжні права і не підлягають використанню в якій би то не було формі інакше як з письмового дозволу News Ukraine Corporation .

При санкціонованої передруку або дозволеному законом використанні матеріалів сайту видання « Лекарська ПРАВДА» обов’язковим є вказівка ​​на джерело цитування та приведення посилання ( гіперпосилання) на сторінку, з якої відтворюється матеріал.

Представником авторів публікацій – журналістів редакції « Лекарська ПРАВДА» є News Ukraine Corporation .

News Ukraine Corporation володіє винятковим правом на використання свого фірмового найменування , а також на назву засоби масової інформації «Лекарська ПРАВДА» . Використання аналогічних і схожих найменувань при створенні засобів масової інформації та електронних ресурсів в мережі Інтернет без згоди News Ukraine Corporation заборонено законом.

News Ukraine Corporation володіє винятковим правом на фотозображення , розміщені на сайті з посиланням на «Лекарська ПРАВДА» . Повне або часткове відтворення фотозображень без дозволу власника забороняється . Фотографії інших правовласників , що розміщуються на сайті https://lekpravda.com/ , не можуть бути використані будь-яким чином без згоди відповідних правовласників .

News Ukraine Corporation володіє винятковими правами на використання логотипу «Лекарська ПРАВДА» і дизайну сайту https://lekpravda.com/ .

Відповідальність за зміст рекламних оголошень , в тому числі банерів , розміщених на Інтернет- сайті несе рекламодавець . Матеріали, що містять позначку ” На правах реклами” , публікуються на комерційній основі.

«Лекарська ПРАВДА» не несе відповідальність за зміст Інтернет-сайтів , на які даються гіперпосилання .

З питань використання матеріалів сайту https://lekpravda.com/ звертайтеся за адресою lekpravda@gmail.com

Лекарська ПРАВДА є загальнодоступним для всіх зареєстрованих користувачів і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства РФ , України , Білорусі , Казахстану , Молдови.

Адміністрація ресурсу не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на порталі «Лекарська ПРАВДА» інформацію. Разом з тим , Адміністрація порталу різко негативно ставиться до порушення авторських прав на території «Лекарська ПРАВДА» . Тому , якщо Ви є правовласником виключних майнових прав , включаючи :

– Виняткове право на відтворення ;

– Виключне право на розповсюдження ;

– Виняткове право на публічний показ;

– Виняткове право на доведення до загального відома .

і Ваші права тим чи іншим чином порушуються з використанням даного ресурсу , ми просимо негайно повідомляти в службу розгляду скарг листом ( в електронному вигляді) , використовуючи наведену нижче форму. Ваше повідомлення в обов’язковому порядку буде розглянуто ; Вам надійде повідомлення про результати проведених дій , щодо передбачуваного порушення виняткових прав . При отриманні Вашого повідомлення з коректно і максимально повно заповненими даними йому буде присвоєно вхідний номер і відправлено на адресу відправника підтвердження отримання листа . Скарга буде розглянута в строк , що не перевищує 5 (п’яти) робочих днів. Згідно з діючими нормами законодавства , адміністрація готова розглянути спірні питання в рамках досудового ( претензійного або іншого) порядку врегулювання .

Наш email : lekpravda@gmail.com

Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення.
Описані методи діагностики , лікування , рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем , щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю!

Share Button