Серцева недостатність: 5 рецептів для підтримки здоров’я серця

Симптомами серцевої недостатності є слабкість, підвищена стомлюваність. Людина починає помічати, що при фізичних навантаженнях він швидко слабшає і що потреба у відпочинку виникає частіше, ніж це було раніше. Такий стан виникає через те, що м’язові тканини недоотримують кисень, оскільки надходить до них кров їм збіднена.

Виникає задишка, яка при тривалих або інтенсивних фізичних навантаженнях посилюється. У міру того як хвороба прогресує, задишка з’являється вже і при малих фізичних навантаженнях, а потім і без навантажень, коли людина знаходиться в спокійному стані.

Задишка може посилюватися, коли людина знаходиться в горизонтальному положенні, тому більш комфортно він себе буде почувати, підклавши під спину і голову подушки. Застій рідини в легенях може супроводжуватися такими ознаками серцевої недостатності, як хрипи або кашель. Хвороба розвивається поступово, але в будь-який момент хронічна серцева недостатність може перейти в гостру форму.

рецепт 1

2 ч. Л. дрібно нарізаних березового листя заварити склянкою окропу і, закутавши, настояти півгодини. Після проціджування додати питну соду на кінчику ножа. Випити за 3-4 прийоми. Застосовується при задишці

рецепт 2

1 ст. л. без верху кольору конвалії залити 200 мл окропу, настоювати в теплі близько 30 хвилин. Приймати: 3 рази на день по 2 ч. Л. Для лікування гострої і хронічної серцевої недостатності.

рецепт 3

1 ч. Л. квіток конвалії залити склянкою окропу, кип’ятити 10 хвилин, охолодити, процідити. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день. Для лікування гострої і хронічної серцевої недостатності.

рецепт 4

Збір: по 2 частини конвалії, кореня валеріани, квіток глоду, 1 частина трави пустирника. 1 ст. л. збору (з верхом) залити склянкою окропу. Приймати 3 рази на день по 1-2 ст. л. Для лікування гострої і хронічної серцевої недостатності.

рецепт 5

Аптечну настоянку конвалії приймати по 15 крапель на склянку води до 3 разів на день. Для лікування гострої і хронічної серцевої недостатності.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]