Світське життя: дивитися онлайн випуск від 08.01.2016

88245_smallЖиття відомих людей завжди наповнена історіями і фактами, які так і хочеться дізнатися, і розпитати у них, де вони відпочивали в ці вихідні або чому вони посварилися своїм хлопцем, всі ці питання задасть Катя Осадча в шоу Світське життя.

Відома як кращий інтерв’юер у будь-яких зірок Катя Осадча знає, як правильно докопатися до істини і розвідати інформацію у зірки, яка відмовляє таблоїдам в інформації. Правильні жарти і підступний погляд Каті Осадчої добудуть нас найбільш гарячу інформацію зі світських столичних заходів.

У кожному новому п’ятничному випуску шоу Світське життя провідна одягає нову шапочку, вони ніколи не повторюються і кожна з них унікальна зроблена за замовленням або куплена у європейських дизайнерів.

Шапочки допомагають заявляючи зірок у бесіду щоб дізнатися їх творчі плани і плани на особисте життя. Окремі політики вже знають, що краще уникнути інтерв’ю з Катею Осадчою про свою світське життя ніж бути найбільш обговорюваним людиною тижні.

У цьому випуску шоу Світське життя актори театру і кіно, музиканти та інші особистості будуть колядувати в прямому ефірі! Яка буде реакція Каті Осадчої на це? Дізнайтеся це, подивившись онлайн новий випуск проекту Світське життя прямо зараз на нашому сайті

Дивитися онлайн Світське життя – ефір від 08.01.2016 – п’ятничний випуск:

Share Button
[an error occurred while processing the directive]