You are here

“Танцюють всі 8”: трагічно загинув 18-річний учасник проекту

galenkoНа початку фінального випуску шоу “Танцюють всі 8” на глядачів чекала шокуюча новина. Стало відомо, що у вересні місяці трагічно загинув 18-річний Володимир Галенко.

Під час гала-концерту проекту “Танцюють всі 8 сезон” на каналі СТБ телеглядачі вперше дізналися про те, що один з танцюристів трагічно загинув. Нещасний випадок стався у вересні 2015 року.

Володимир Галенко, молодий танцюрист, який приїхав на шоу з Мінська і запам’ятався глядачам своїми нестандартними танцями і дредами, не зміг взяти участь у фінальному концерті програми.

“Танцюють всі 8”: помер Володимир Галенко – причина смерті

Всі учасники танцювального шоу роз’їхалися по домівках в середині літа. Володимир Галенко відправився в рідній Мінська, проте мріяв про переїзд до Києва. Він хотів жити і творити зі своїми друзями, з якими подружився на шоу. Однак збутися мрії не судилося збутися.

Як вдалося дізнатися журналістам, 12 вересня Володимир випав з вікна 5-го поверху … Чи був це суїцид, нещасний випадок або злочин, не повідомляється. Різнопланового танцюриста назавжди запам’ятають українські телеглядачі і його друзі з шоу “Танцюють всі 8”.

“Танцюють всі 8”: помер Володимир Галенко – причина смерті

Дивись онлайн шоу “Танцюють всі 8”. У пам’ять про Вові Галенко. Випуск від 25.12.2015:

Share Button
Top