Техогляд для організму

tehoglyad
Прийшов час проходити ТО улюбленого авто? А як давно ви оновлювали власну «сервісну книжку»? З’ясовуємо, коли і навіщо треба проходити диспансеризацію.
Час ТО-1 настає, коли «пробіг» наближається до 35 років. Звичайно, якщо прострочити – з гарантії не злетиш. Але американські та європейські вчені сходяться на думці: 35 років – саме той вік, з якого спостереження за своїм здоров’ям має стати системою.

У СРСР сякий-такий порядок був налагоджений і називався «щорічна диспансеризація». Але з розпадом країни про скринінгу населення призабули. Сьогодні, коли інтерес до диспансеризації зростає, ми розповімо, як часто треба тестувати «основні запчастини» і скільки це буде коштувати. Все не так клопітно і витратно, як нам здається. Отже, чудова шістка органів і «запчастин», які потрібно підтримувати у формі.
 
1. Міняємо масло / здаємо аналізи.
«Ніщо так не відображає стан організму, як протікають в ньому рідини», – говорив викладач по терапії одного з медвузів. Під цією фразою можуть підписатися і більшість майстрів автосервісу. Правда, масло на аналіз ми не здаємо, а просто поміняємо (до речі, в парі з масляним фільтром). І робимо це часто, на кожному плановому ТО.
Аналогічно здаємо загальний і біохімічний аналіз крові і загальний аналіз сечі на кожній диспансеризації, бажано щорічно. За статистикою, першим кроком до правильного діагнозу майже в 50% випадків служать аналізи крові та сечі. Не зайвим буде здати і аналіз на вірусні гепатити В і С.
Рахунок. Заміна масла в плані ТО-1 обійдеться власникові нової іномарки в 3000-4000 рублів. Аналізи крові та сечі – близько 1000.

2. Міняємо фільтри / перевіряємо легені.
Чому на кожному ТО змінюють фільтр кондиціонера та інші фільтри, які очищають вуличне повітря? Тому що наша екологія залишає бажати кращого. Легкі, які, по суті, той же фільтр, нам ніхто не замінить. Залишається одне – пестити і леліяти їх. Не палити, по можливості дихати морським і сосновим повітрям і частіше робити флюорографію. Незважаючи на скепсис, який багато хто відчуває до рентгенівського обстеження грудної клітки, це дослідження допоможе виявити на ранній стадії небезпечні захворювання. Тому флюорографію краще повторювати через кожні 2 роки.
Рахунок. Заміна салонного фільтра обійдеться в 2000 рублів. Флюорографія – максимум в 500.

3. Перевіряємо інжектор / обстежуємо печінку і шлунок.
Ще один фільтр, через який постійно тече бензин, – це інжектор. Як відомо, якість палива сильно позначається на роботі двигуна. Точно так же все з’їдене і випите нами потрапляє спочатку в шлунок, а потім проходить через печінковий бар’єр. Тому обидва цих органу в зоні ризику і вимагають до себе особливо дбайливого ставлення.
Рак шлунка на першій стадії діагностують в нашій країні лише у 8% випадків, і саме в цей момент його можна вилікувати.
Довго «терпить» і не дає клінічних проявів і хвора печінка. А їй дуже важливо своєчасно допомогти.
Рахунок. Діагностика роботи інжектора – 1000 рублів, промивка інжектора – 3000, гастроскопія + УЗД печінки + аналіз крові на вірусні гепатити та печінкові показники (АСТ, АЛТ, ЛДГ, ГГТП, загальний білірубін) – 3000 рублів.

4. Оглядаємо кузов / вдивляємося в родимки.
На кожному плановому ТО фахівці оглядають кузов вашого автомобіля – чи не з’явилася корозія, чи немає ділянок, які необхідно покрити антикором або пофарбувати. Не менш важливо спостерігати за станом своєї шкіри, помічати, чи не змінилися родимки. Це не обов’язково робити на кожній диспансеризації, можна просто здатися фахівця, якщо яка-небудь родимка вас насторожила. Деякі медичні центри пропонують пацієнтам створити так званий фотобанк шкіри: тіло детально фотографують якісним цифровим фотоапаратом, а далі раз на рік або два фотографії оновлюють. Спеціальна комп’ютерна програма порівнює минуле і нинішнє зображення, відзначаючи будь-які зміни.
Рахунок. Огляд кузова і візит до онкодерматологу коштують однаково – 500 рублів.

5. Тестуємо фари / перевіряємо зір.
Через погане освітлення на дорозі відбувається близько 20% аварій. Пішоходи і автомобілісти, у яких падає зір, збільшують цю сумну статистику. Але сама людина не завжди помічає, що з очима не все в порядку. Тому візит до офтальмолога краще здійснювати не рідше 1 разу на рік.
РАЗОМ
Стандартне ТО автомобіля обійдеться приблизно в 7000-9000 рублів. Диспансеризація дорогоцінного і єдиного власного організму – близько 6000 рублів, причому не всі з перерахованих вище аналізів потрібно здавати щороку. Давайте вже визнаємо: соромно ставитися до себе гірше, ніж до власної машини. Тим більше що подбати про себе так просто.
Рахунок. Огляд у окуліста і коректування фар – не дорожче 1000 рублів.

6. Перевіряємо колодки / йдемо до стоматолога.
Ми довго думали, яку аналогію провести між автомобілем і зубами. Еврика! Звичайно ж, гальмівні колодки. Схожий не тільки механізм роботи, а й нелегкі умови: постійно доводиться мати справу з чимось твердим, від чого і ті й інші поступово сточуються і псуються. Звичайно, все залежить від манери їзди, тобто початкового стану зубів. Але в усередненому випадку рекомендуємо перевіряти гальмівні колодки і показувати свою посмішку стоматолога не рідше разу на 6 місяців.
Рахунок. Діагностика в обох випадках вийде не дорожче 500 рублів. Заміна всіх гальмівних колодок з матеріалом – близько 3000. А ось лікування у стоматолога, на жаль, відноситься до важко прогнозованим витрат. Зате і різниця «до» і «після» відчувається дуже добре.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]