У якій клініці можна пройти лікування раку в Ізраїлі і скільки це коштує?

лікування раку в Ізраїлі

лікування раку в Ізраїлі

Ізраїльська медицина по праву вважається однією з кращих в світі, а в такій сфері, як онкологія, лідерство цієї країни безперечно, що підтверджено даними Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вже багато років тут, на Святій землі, лікарі та вчені інтенсивно і вкрай продуктивно працюють над вирішенням проблеми ракових захворювань. У нашій статті – огляд профільних клінік в Ізраїлі і вартість їх послуг.

Особливості лікування раку в Ізраїлі

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), в якій на даний момент складаються 194 держави, проводить щорічні дослідження в різних областях медицини. Дані з онкологічних захворювань, на жаль, як і раніше невтішні – більше 7,5 мільйонів чоловік захворюють на рак щороку, і ця цифра зростає. Однак є і обнадійливі факти: завдяки регулярній профілактиці і точної діагностики, онкозахворювання вдається розпізнати на ранніх стадіях.

Згідно зі статистикою ВООЗ, найвищий відсоток повністю вилікувалися від раку спостерігається серед пацієнтів, які пройшли лікування в клініках Ізраїлю. Чому? Тому що ізраїльська медицина поєднує високу кваліфікацію лікарів, передові наукові розробки, спрямовані на боротьбу з хворобою, нові технології, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

На відміну від Росії, тут приділяють увагу не тільки безпосереднього лікування раку, але і тим крокам, які можуть запобігти розвитку захворювання. В першу чергу, це профілактика. Медичні установи тісно працюють з людьми, детально розповідаючи їм про симптоматиці і факторах, при яких варто негайно звертатися до лікаря. Таким чином, людина, ледь помітивши у себе ознаки онкологічного захворювання – нехай навіть передбачуваного – обов’язково запишеться на консультацію. Велика увага в Ізраїлі приділяють і генетичного тестування. апример, якщо у матері виявили рак грудей, її сестрам, дочкам і родичок по жіночій лінії, що входять в так звану групу ризику, порекомендують пройти скринінг.

Точна діагностика і вибір вірної стратегії лікування є найважливішими факторами в справі боротьби з хворобою. Саме завдяки кваліфікації ізраїльських медиків – а діагноз і вибір стратегії лікування приймається не одним, а кількома фахівцями – відсоток повністю видужали від онкологічних захворювань тут найвищий в світі.

Ще одна важлива складова успіху в боротьбі з хворобою – постійний моніторинг стану пацієнта і при необхідності – оперативна зміна курсу лікування. Передові наукові розробки в області медицини дозволяють пробувати найрізноманітніші методи лікування. Ізраїльські лікарі також знамениті тим, що готові боротися за пацієнта до останнього. Фактично це означає, що навіть на термінальних стадіях раку пацієнта намагаються врятувати, чи не відправляючи в хоспіс.

Зрозуміло, Ізраїль не є єдиною в світі країною, де медики ефективно борються з раком. Однак саме ця держава претендує на лідерство, обумовлене згуртованою роботою вчених і лікарів, держави і приватних клінік. Дослідження в області пошуків лікування онкологічних захворювань регулярно фінансуються з бюджету країни. Так само, до речі, діє і Німеччина – ще одна країна, де відсоток вилікувалися пацієнтів істотно вище, ніж в Росії і країнах колишнього СНД. У Німеччині вартість лікування певних захворювань – а також окремих складових цього лікування – зафіксована на законодавчому рівні, і порушення цінової політики загрожує для клініки чутливим штрафом або ризиком втратити ліцензію. Однак стаціонарне лікування в Ізраїлі за порівнянної якості і високої ефективності на даний момент все ж є самим недорогим в Європі.

Це цікаво
На початку ХХ століття вже було відомо, що радіоактивне випромінювання в розумних дозах допомагає зменшити розмір або навіть знищити ракову пухлину. У 1932 році у Варшаві почав будуватися Інститут радію, і в тому ж році туди почали надходити перші хворі, які мали пройти курс лікування радіотерапією.
Скільки коштує лікування і діагностика раку в Ізраїлі?

Успішне та ефективне лікування безпосередньо залежить від якості діагностики. Вартість же останньої визначається спрямованістю досліджень. Так, наприклад, діагностика меланоми, яка включає в себе радіоізотопне вивчення кісток, вивчення аналізів пацієнта, привезених з країни проживання, аналіз біопсії на мутації гена BRAF, аналіз крові на онкомаркери, ПЕТ, поєднана з КТ, обійдеться пацієнту ізраїльської клініки в середньому в 5000 -6000 доларів. Що стосується вартості лікування згаданого захворювання, то вона залежить від багатьох факторів: стадії, локалізації, наявності метастазів і ін. Проте в середньому величина коливається в районі 7000 доларів.

Діагностика раку молочної залози буде коштувати в середньому 4000 доларів, сама ж операція, передопераційна підготовка і знаходження в стаціонарі обійдуться пацієнтці в суму від 9 000 доларів.

Діагностика раку легенів коштує близько 4500 доларів, а вартість лікування залежить від того, що в даний момент більше підійде пацієнтові: хірургічне втручання або консервативна терапія. Якщо в легенях людини виявлений злоякісний процес, йому, швидше за все, призначать лобектомію. Її ціна коливається в межах 18 000-20 000 доларів. Пацієнту доведеться провести весь цей час в стаціонарі – як правило, не більше тижня, щоб лікарі мали змогу спостерігати за тим, як реагує організм на операцію і подальшу терапію. Знаходження в стаціонарі включається в суму оплати операції. Однак буває так, що оперативне втручання не потрібно і пацієнт може обійтися без госпіталізації.

Онкологічні клініки Ізраїлю

Головне питання, яке хвилює пацієнтів, вперше довіряють своє здоров’я лікарям з чужої країни, звучить приблизно так: як мені знайти кращого лікаря? Того, хто мені допоможе, хто буде не тільки «ефективний», як пишуть в сухих описових зведеннях на сайтах Медклінік, але і уважний. Хто зможе підтримати в психологічно непростий момент? А таких моментів за час лікування, на жаль, може бути багато, і підготуватися до них заздалегідь практично неможливо.

Ізраїльська медицина пишається своїми фахівцями, і не дарма: онкологи, радіологи, хірурги, радіотерапевти і психологи, що працюють в таких клініках, як «Рамбам», «Іхілов», «Шиба», »,« Ассута »,« Бейлінсон »та інших, по праву вважаються кращими. Саме на кваліфікацію лікарів потрібно звернути увагу в першу чергу. Важливий момент: абсолютно всі лікарі, які працюють з хворими на онкологічні захворювання, вводять пацієнтів в курс справи і детально роз’яснюють кожен етап лікування, розуміючи, що іноді невідомість – набагато гірше негативного результату. До речі, визначення «негативний результат» у ізраїльських онкологів не в ходу – вони вважають, що будь-який результат лікування можна скорегувати таким чином, що він в результаті принесе користь пацієнту.

Відзначимо, що всі перераховані клініки активно надають підтримку і українським пацієнтам. На жаль, самостійно організувати лікування в провідних клініках непросто, так само як і зробити вибір на користь того чи іншого закладу. Справа в тому, що кожне з них має свій профіль, свої особливості, переваги і недоліки. Не варто забувати і про необхідність вибору лікаря (про те наскільки важливий цей вибір, ми вже говорили раніше). Також доведеться детально вивчити перелік документів, необхідних для лікування в медичному закладі – в різних клініках він відрізняється. Візьміть до уваги і необхідність отримання візи, покупки авіаквитків, організації проживання, транспортування хворого і супроводжуючих … Так, процес не з легких, але цілком реалізовується. І навіть якщо ви не хочете витрачати свої душевні сили і енергію на вирішення бюрократичних питань, можна доручити це відповідальне завдання близьким людям або ассістенс-компаніям, що спеціалізуються на організації лікування в Ізраїлі.

Як стати пацієнтом ізраїльської клініки лікування раку?

Як ми вже відзначали, записатися на лікування в будь-яку клініку Ізраїлю – як державну, так і приватну, можна самостійно і за допомогою помічників – спеціалізованих центрів, що виконують функції медичних провайдерів. Другий варіант часто є найкращим по ряду простих причин:

по-перше, ви економите час, а в разі онкозахворювань воно, на жаль, не чекає;
по-друге, ви гарантовано потрапите до провідних лікарів Ізраїлю;
по-третє, консультанти такої установи допоможуть визначитися з вибором кваліфікованих фахівців, які працюють з конкретним захворюванням. Адже незважаючи на передові розробки в області медицини, кожна клініка Ізраїлю є найкращою в лікуванні певних типів раку.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]