Ванни в допомогу при невралгії: 4 рецепта

Невралгія – це захворювання, яке супроводжується болями по ходу нерва, всі функції при цьому не порушені. Болі різкі, раптові, приступообразні, пекучі або хвилеподібні. Іноді невралгія пов’язана із запаленням не найбільш нерва, а прилеглих органів.

Також причинами невралгії можуть бути захворювання з порушенням обміну речовин (ендокринні захворювання, цукровий діабет). Приступ болю, як правило, виникає несподівано, триває кілька секунд або хвилин, а потім так само несподівано припиняється. Поразка підстави нерва (нервового корінця) називається радикулітом.

При множині ураженні нервів допоможуть ванни з настоями трав.

Рецепт 1.

Візьміть 5 ст. л. сухої трави чебрецю, залийте 500 мл кип’яченої води кімнатної температури, поставте в темне місце на 8-9 ч, додайте настій в теплу ванну.

Рецепт 2.

Візьміть по 2 ст. л. трави чебрецю, листя м’яти і шавлії, залийте 600 мл кип’яченої води кімнатної температури і настоюйте в прохолодному темному місці 8 год. Потім додайте в теплу ванну проціджений настій.

Рецепт 3.

Візьміть по 1 ст. л. трави чебрецю, листя м’яти, полину і лаванди, залийте 400 мл окропу і вилийте проціджений настій в теплу ванну. Можете додати до настою чебрецю його ефірну олію (5-7 крапель). Ванна приймається протягом 15-20 хв. Збільшення часу прийому і дози лікувального кошти не посилить ефект.

Рецепт 4.

Можете змішати по 3 краплі ефірного масла чебрецю і м’яти і додати в теплу ванну без приготування настою або відвару.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]