Х фактор 6: Костя Бочаров не очікував, що переможе в шоу

87743_smallПереможець шоу Х фактор 6 Костя Бочаров поділився першими емоціями після того, як почув своє ім’я з вуст ведучої Оксани Марченко. Хлопець розповів, що йому дав проект і поч то витратить виграш.

Перша думка, коли почув своє ім’я?

– “О боже, це не сон?”. До останнього я був упевнений, що займу друге місце. На сцені я мало не зомлів від надлишку емоцій. Ти розумієш, що щастя повні штани, але в теж час тебе сильно хитає, кидає в тремтіння, не можеш зосередитися …

Телефон обірвали? Скільки пропущених смс?

– Оскільки я відразу не міг відповісти, у мене було 40 пропущених викликів і 800 повідомлень ВКонтакте. І ще плюс 1 000 нових передплатників відразу після закінчення ефіру. Всі друзі мені написали. Для мене ж найголовнішим було те, що два близьких мені людини – мама і тато – були поруч у цей день. Вони сиділи в залі і підтримували мене своєю присутністю. Букет, який мені подарували як переможцю я відразу відніс мамі.

Як зазначили після ефіру?

– Був стіл, були танці, було багато людей – учасники, група. Я трошки побув з усіма, щось з’їв, трохи потанцював і пішов спати (посміхається).

Ти вважав Богдана сильним суперником?

– Я вважав і вважаю Богдана унікальною особистістю, дуже глибоким і якимось космічним людиною. І я бачив, що люди його люблять і підтримують його. Я знаю, що для нього перемога була теж дуже важлива, йому дуже необхідно придбати житло для своєї сім’ї. Він, звичайно, засмутився, але на нашій дружбі моя перемога ніяк не відіб’ється – ми як і раніше дуже добре спілкуємося.

Що сказав Ігор Кондратюк?

– Сказав, що я молодець. Висловив подяку моїм батькам, довго спілкувався з мамою після ефіру, поки я в себе приходив. Я отримав неймовірний подарунок від нього, про який і мріяти не міг – Apple Watch! Досі не знаю, як віддячити Ігоря за нього. Сподіваюся, моя перемога – це вираження величезної подяки ..

Щось снилося напередодні?

– Ні, напередодні снів не було. А ось за пару тижнів до фіналу мені снилося, що мене кудись звуть, я виходжу – і раптом до мене починають бігти люди, багато людей, і щось кричать.

На що плануєш витратити гроші?

– Вже точно не на новий телефон (сміється). У мене він вже є, дякую батькам – подарували, коли ми дізналися, що я проходжу в прямі ефіри. Приз я хочу витратити на тих, хто мене слухає. Є величезна кількість музичних ідей, є таке ж величезне бажання записати не одну пісню і зняти не один кліп. Хочу просто з головою піти у творчість, щоб не розчарувати тих, хто за мене голосував і в майбутньому ще не раз вас здивувати.

Чому тебе навчив Х фактор?

– Самостійності. Коли ти без батьків, без нікого, і все доводиться робити самому. Впевненості. Стриманості. Навчив контролювати свої емоції. Коли ти знаходишся в творчому суспільстві, тебе оточують такі ж емоційні та вибухові люди, як і ти.

У якийсь момент обстановка навіть може нагрітися. Тут ми всі навчилися тримати себе в руках, розуміти, що ми всі втомилися, а не тільки ти втомився, підтримувати один одного. З’явилося розуміння, що іноді потрібно свою внутрішню пружину притримати.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]