You are here

Х Фактор 6 сезон: 17 випуск від 12.12.2015

mashaУ суботу, 12 грудня, на 6 прямому ефірі Х Фактор 6 сезон 17 випуск виступить українська Едіта П’єха – Маша Чайковська. А судді в Х Фактор 6 сезон 17 випуск будуть тренувати конкурентів. Не пропустіть самий підступний прямий ефір, а також дізнайтеся, хто покинув Х Фактор 12.12.2015.

Х Фактор 6 сезон: 17 випуск від 12.12.2015

Зірковим гостем шостого прямого ефіру вокального шоу Х Фактор 6 сезон 17 випуск, який відбудеться в цю суботу, 12 грудня, виступить українська співачка і композитор Маша Чайковська, яка виконає 3 композиції.

Пісні цієї артистки відразу ж стають інтернет-хітами, а її віртуозною грою на фортепіано захоплюється вся Європа. І глядачі зможуть побачити популярну українську артистку Машу Чайковську вже сьогодні, у прямому ефірі Х Фактор 6 сезон 17 випуск.

Цієї суботи я хочу поділитися своєю любов’ю до потужного оркестровому звучанню. У мене відмінний досвід гри з оркестром в якості класичної піаністки, а ось свої авторські пісні в такому супроводі буду виконувати вперше, – поділилася співачка Маша Чайковська. – Я виконаю три пісні. «Вітер» – пісня з мого сольного альбому, що вийшов в жовтні цього року. «Ліфти» – рада, що цю пісню вибрав проект Х Фактор 6 сезон, із задоволенням заспіваю її. І «Зорі» – це буде прем’єра, спеціально записана для виступу в шоу Х Фактор 6 сезон від 12.12.2015.

Цей вечір на Х Фактор 6 сезон 17 випуск буде присвячений темі «ретро». Сцена, костюми фіналістів та пісні, які вони виконуватимуть – все буде з відтінком минулого сторіччя.

Крім того, п’ятеро найсильніших учасників Х Фактор 6 сезону повинні впоратися з піснею-завданням від суперника. А також, в 17 випуску Х Фактор 6 сезон, вони відверто розкажуть, що думають один про одного, і зізнаються в тому, що завжди хотіли зробити, але боялися.

Нагадаємо, в минулому, 16 випуск Х Фактор 6 сезон, стали відомі імена п’яти фіналістів Х Фактор 6 сезон: Костя Бочаров (категорія «Хлопці»), Аліна Паш (категорія «Дівчата»), колектив «Біла Вежа», а також Наталія Папазоглу і Богдан Совик з категорії «Старше 25».

Не пропустіть Х Фактор 6 сезон 17 випуск, в якому за результатами голосування глядачів покинуть ще двоє учасників.

Дивитися онлайн відео Х Фактор 6 сезон: 17 випуск від 12.12.2015

Share Button
Top