Хата на тата 4: дивитися онлайн випуск від 28.12.2015

smallУ понеділок, 28 грудня глядачі шоу Хата на тата 4 стануть свідками того, як з Арпада зі славного угорського роду Комар будуть робити турботливого чоловіка і доброго господаря. У цій родині досі панує кріпосне право, і батько зовсім забув, що на дворі ХХІ століття.

Сім’я Комар живе в маленькому селищі Волкове на Закарпатті та володіє величезними угіддями. Правда, обробляє всі господарство тільки одна робоча сила – дружина Андріана. Кремезний Арпад тільки з радістю за цим спостерігає: “Люблю дивитися, як жінка оре”.

Папа впевнений, що інакше в їхній родині і бути не може. Крім роботи на плантаціях, Андріана веде господарство величезного будинку і виховує п’ятьох маленьких дітей – Лемі, Габі, Ніку, Настю і Софію. А на себе тато взяв найголовнішу функцію – контроль: “Це важко і відповідально, адже царський праця – він непосильний. Я переконаний, і Президент це розуміє”.

Мама буквально розривається між потребами дітей і примхами чоловіка. Але в неї більше немає сил жити під гнітом тирана. Тому поки мама буде на шикарний відпочинок, шоу Хата на тата 4 скасує в сім’ї Комар кріпосне право.

Як діти міцного пана влаштують татові переворот? Чому Арпад буде бігати по селу в жіночому одязі? А також вперше в історії проекту Хата на тата тато буде рибалити із застосуванням бронетехніки.

Дивіться новий випуск шоу Хата на тата 4 вже сьогодні, 28 грудня, о 20:00 на каналі СТБ і після ефіру на нашому сайті

Дивитися онлайн Хата на тата 4 – випуск від 28.12.2015

Share Button
[an error occurred while processing the directive]