Як очистити судини за допомогою недорогого та ефективного засобу!

Часник – це природне джерело корисних речовин. Про це практично всім відомо. Однак в силу його специфічного запаху, вживають часник регулярно зовсім небагато. А даремно.

Кращого засобу для очищення судин, ніж часниковий сік, просто не існує. І якщо ви додасте в сові меню вживання спеціально приготовленої часниковою настоянки, ваші судини будуть очищатися набагато швидше.

У часниковому соку містяться алюміній, селен, германій. Від цих мікроелементів залежить цілісність слизових оболонок, в тому числі внутрішньої оболонки судин. Тому, не гаючи часу, готуємо настойку на соку часнику.

Розтерти до стану кашки 350 грамів очищених часточок часнику. Потім скласти в скляну банку, накрити кришкою і загорнути в темну тканину. У такому вигляді часник буде відстоюватися.

Потім вам знадобиться відокремити із загальної маси, що не проціджуючи, 200 грамів утворився соку з невеликою кількістю м’якоті (він виявиться в нижній частині банки, більш густа маса підніметься наверх).

Ці 200 грамів рідини влити в півлітрову банку і додати туди 200 мілілітрів чистого медичного спирту. Ніякі замінники категорично неприпустимі! Банку щільно закрити і накрити зверху іншим посудиною. Після цього поставте посудину в прохолодне місце, тільки не в холодильник: сік не повинен замерзнути.

Зачекайте 10 днів, потім відіжміть масу через щільну лляну тканину, і віджату рідина поставте під ковпак ще на 2-3 дня. Після цього засіб готове до вживання.
Приймати настоянку рекомендується по 10 крапель 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Share Button
[an error occurred while processing the directive]