Як вилікувати виразку шлунка? Поради тибетської медицини

Ченці стародавнього Тибету давно славляться своїми глибокими знаннями в області нетрадиційної медицини і ефективністю методів лікування. Багато століть їх монастирське вчення ретельно приховувалося від сторонніх, а будь-яка спроба розголошення таємних знань або навчання їм поза стінами монастиря – каралася смертю.

Безперечний той факт, що ченці Тибету – довгожителі, що відрізняються міцним здоров’ям яке зберігається до глибокої старості, більшість хвороб поширених в Європі просто невідомі жителям Тибету – їх там викорінили, а сама виразка шлунка не викликає ніякого страху – її лікують тритижневої дієтою після якої потрібно не тільки виразка, але і багато інших хвороб.

У чому секрет такої ефективної дієти?

По-перше, самодисципліна – монахи і жителі Тибету люди вкрай організовані і якщо вони щось роблять, то роблять це добре, аби дати собі поблажок. В даному випадку мова йде про дотримання дієти, про те, щоб не робити того, що зведе нанівець всі докладені зусилля.

Ну а по-друге – дієта дійсно побудована зі знанням справи і навіть європейські лікарі відзначають її цілющу, оздоровчий вплив на організм людини.

Цілющі бджоли

Основа дієти в трьох ключах: утримання від баласту, мед і цілющі напої.

Для цього курсу потрібне багато натурального, бджолиного меду, скільки саме залежить від апетиту конкретної людини – протягом трьох тижнів мед і горіхи повинні стати єдиною густою їжею. Патока чи інші замінники меду – не годяться і замість оздоровлення зашкодять організму!

У Тибеті широко поширений шипшина, зростає він і у нас, містить ця рослина слонячу дозу вітаміну С, і не тільки … настій шипшини (НЕ аптечний, а саме самостійно приготований настій роздрібнених ягід шипшини воді стане основним засобом вгамування спраги). Готується він просто: 20-30 ягід розламати, скласти в скляну тару, обов’язково темну, можна обмотати папером або обклеїти темним скотчем. Залити окропом – один літр, накрити настоювати годину, пити НЕ гріючи коли хочеться пити. Це основне питво. Крім того, можна озброїтися соковижималкою і урізноманітнити раціон соками з моркви, болгарського перцю, петрушки, вишні, яблука.

Пам’ятайте, є продукти дратівливі кишечник, тому з перерахованого вибираємо те, що організм просить, ще одне, що можна пити – це молоко парне, кефір, кисле молоко або сироватка. Запам’ятайте, що не можна при цьому лікування замінювати свіжовичавлені соки домашнього заводськими або звичайними компотами. Не можна споживати йогурти, пастила та інше, інше нібито корисного в якому стільки хімії і цукру, що шкоди буде більше ніж користі. Можна горіхи будь-якого виду і сорту, крім смажених, підсолоджених і солоних.

Суть дієти: коли голодні їмо мед, хочемо пити – пити п’ємо. 21 день нічого іншого – з організму підуть всі шлаки, токсини і більшість хвороб.

Переваги немедикаментозного лікування

На закінчення, хочеться звернути увагу на переваги без медикаментозного лікування. Всі лікарі визнають, що ліки сучасної медицини мають побічні ефекти. Крім того, вони погано впливають на нирки і печінку, змушені очищати кров від продуктів напіврозпаду лікарського препарату. При лікуванні без хімічних препаратів організму не завдається шкода «одне лікуємо, інше калічимо».

Share Button
[an error occurred while processing the directive]